De Crescas leesclub leest Dorit Rabinyan, Hila Blum en Arnold Zweig
De eerste van de twee leeskringen van dit seizoen
Gepubliceerd op: 8 oktober 2022
Op drie maandagen in november, december en februari komt de Crescas Leesclub bij elkaar om samen met Sylvie Hoyinck drie boeken te bespreken.
We beginnen met een sprookje voor volwassenen: Perzische bruiden (1996) van Dorit Rabinyan. Daarna is het de beurt aan de splinternieuwe roman Hoe je van je dochter moet houden (2022) van Hila Blum en De Vriendt keert terug (2020) van Arnold Zweig is het laatste boek van deze driedelige leeskring.
Voorafgaand aan elke bijeenkomst lees je het boek dat zal worden besproken. Daarna bespreek je met je medeleesclubleden wat je van het boek vindt (en waarom) en hoor je meer over de schrijver en de context van het verhaal.
Alle titels zijn nieuw of tweedehands (Rabinyan) goed verkrijgbaar. Meer informatie over de boeken vind je op de cursuspagina.